Casa Nalva Βίλα
| Wi-Fi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Ιδιωτική παραλία Παραλία |
| Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Casa Nalva Βίλα Prado με 4 υπνοδωμάτια απέχει 950 μέτρα από προορισμους για ψώνια, όπως Atelier de Agadman, και προσφέρει στους επισκέπτες χώρο στάθμευσης.
Αυτή η παραθεριστική κατοικία παρέχει στους επισκέπτες μπαλκόνι, καθώς και ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Η βίλα με 3 μπάνια έχει μπάνιο με μπιντέ, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.
Οι επισκέπτες μπορούν να ετοιμάζουν τα γεύματά τους στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα χρησιμοποιώντας ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και φούρνο. Οι επισκέπτες έχουν τη δυνατότητα να γευματίσουν στο Churrascaria Gramado, που είναι σε απόσταση 17 λεπτών με τα πόδια. Επίσης, δίπλα βρίσκεται σταθμός λεωφορείων Rodoviaria Municipal, που είναι σε απόσταση μόλις 1 χλμ.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Praia da Lagoa Grande2665 χλμ.
- Praia Novo Prado960 χλμ.
- Praia Do Farol4785 χλμ.
- Εκκλησία Nossa Senhora da Purificacao1326 χλμ.
- Praia do Centro1395 χλμ.
- Atelier de Agadman816 χλμ.
- Παραλία Coqueiral1456 χλμ.
- Παραλία Centro2443 χλμ.
- Barra do Prado Beach3368 χλμ.
- Praia Do Prado913 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Μουκούρι171 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Παραλία
- Ομπρέλες θαλάσσης
- Κήπος
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Μίνι μπαρ
- Καθιστικό
- Αίθριο
- Έπιπλα κήπου
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στις εγκαταστάσεις της η Casa Nalva Βίλα;
Οι πελάτες της η Casa Nalva Βίλα μπορούν να παρκάρουν σε χώρος στάθμευσης. - ❓
Υπάρχει πσίνα σε η Casa Nalva Βίλα;
Ναι, οι πελάτες της η Casa Nalva Βίλα θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας σε η Casa Nalva Βίλα;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια σε η Casa Nalva Βίλα.